Close
rentcom.pl

architektura, budownictwo, wnętrza

self storage - uzyskaj miejsce w kawalerce

Małe mieszkanie zawsze wiąże się z problemem zagospodarowania przestrzeni. Jak zyskać miejsce w kawalerce? Gdzie trzymać rzeczy, które są potrzebne tylko zimą lub latem? Te pytania na pewno zaprzątają głowę osób, które muszą pomieścić się na niewielkim metrażu. Wychodząc im naprzeciw, postanowiliśmy zebrać kilka bezcennych porad dotyczących przechowywania przedmiotów w małym lokalu.

Jak zyskać miejsce w kawalerce?

Rynek nieruchomości nie rozpieszcza cenami. Dlatego Polacy najczęściej mogą sobie pozwolić jedynie na kawalerkę lub pokój z kuchnią. W myśl powiedzenia: „Ciasne, ale własne”, wolą zajmować niewielką, ale kupioną na własność powierzchnię. Nie chcąc potykać się w tak małym mieszkaniu o meble, kanapy lub dekoracje, trzeba z głową zagospodarować przestrzeń. Wiąże się to z ograniczeniem sprzętów do minimum i przeglądem szafy.

Jeśli jednak komuś nie uśmiecha się rezygnować z ulubionych przedmiotów, trzeba znaleźć miejsce do ich przechowywania poza domem. Piwnica lub strych to nie najlepsze rozwiązanie. Często jest tam wilgoć, nieprzyjemny zapach lub słabe zabezpieczenia. Dlatego lepiej wynająć profesjonalny schowek, który pomieści wszystkie rzeczy i dodatkowo, będzie bezpieczny.

Self storage – Twój osobisty schowek

Garaże i magazyny do przechowywania zostały zastąpione przez nowej generacji schowki. Te nowoczesne miejsca na wynajem to odpowiedź na oczekiwania konsumentów, potrzebujących przestrzeni w mieszkaniu, ale jednocześnie kochających zakupy i kolekcjonowanie dekoracji lub innych rzeczy. To także rozwiązania, dzięki którym – mimo braku miejsca – nie trzeba rezygnować ze swoich zamiłowań do sportu lub motoryzacji. W self storage jest wystarczająco przestrzeni na pomieszczenie rowerów, nart, opon samochodowych, rolek lub sprzętu do snowboardu.

Less Mess to lider wśród firm oferujących innowacyjne magazyny samoobsługowe na różnego rodzaju przedmioty. W Poznaniu, przy ulicy Ostrowskiej 515, znajduje się jedno z wielu centrów self storage. Przed wizytą i finalnym wyborem schowka samoobsługowego, który chce się wynająć, można obejrzeć wizualizację pomieszczeń na stronie Less Mess. W self storage znajdują się przechowalnie o różnych wymiarach. Od najmniejszej (0,5 m²) do największej (30 m²).

Less Mess Storage – szyte na miarę potrzeb

Dzięki tak szerokiemu wyborowi powierzchni schowków, znajdą Państwo idealny dla siebie, szyty na miarę potrzeb i przedmiotów, które się w nim znajdą. Dzięki kamerom monitoringu, wszystkie magazyny samoobsługowe są bezpieczne i nieustannie obserwowane. Na życzenie klienta Less Mess w Warszawie przywozi pod wskazany adres kartony i inne akcesoria, ułatwiające pakowanie towarów, które umieszczą Państwo w wynajętym schowku. Jeśli chce się jedynie wypróbować tę metodę magazynowania przedmiotów, wystarczy podpisać umowę najmu z self storage na 7 dni. W każdej chwili można także zmienić wymiary swojego schowka, gdy okaże się, że ten nie zapewnia wystarczającej przestrzeni.

Innowacyjne przechowalnie self storage w Polsce

Self Storage Warszawa – https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/

• Ul. Batalionów Chłopskich 114 B, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego.
• Ul. Ostródzka 50 A (przy trasie Toruńskiej), 03-289 Warszawa.
• Ul. Kosmatki 2, 03-982 Warszawa.
• Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa.

Self Storage Kraków – https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/

• Kryspinów 483; Kraków, Liszki, 32-060.

Self Storage Trójmiasto – https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/

• ul. Sobieskiego 115, 84-230 Rumia.
• ul. Energetyczna 13, 80-180 Kowale.

Self Storage Wrocław – https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/

• ul. Pełczyńska 19, 51-180 Wrocław.

Self Storage Poznańhttps://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/

• ul. Ostrowska 515, 61-324 Poznań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *