Close
rentcom.pl

architektura, budownictwo, wnętrza

Idealne kwiaty do salonu

Salon jest miejscem, gdzie zapraszamy gości. Jest to pokój, który widzą wszyscy, którzy pojawiają się w naszym domu. Salon jest wizytówką naszego mieszkania. Po prostu musi być pięknie urządzony. Musi zapadać w pamięć, mieć miłą, rodzinną atmosferę. Jak to osiągnąć? Nie będę wam mówiła jak macie go umeblować by był atrakcyjny. To wiecie same. Każda z nas ma inny gust, lubi co innego. Każda z nas w innych pomieszczeniach czuje się dobrze. I niech tak zostanie. Różnorodność jest fascynująca. Sprawia, że mieszkania są niepowtarzalne. Mają charakter właścicieli i to jest w nich najbardziej intrygujące. Jest jednak jeden element wystroju wnętrz, który musi być w każdym mieszkaniu. Jaki? Kwiaty.

Idealne kwiaty do salonu

Idealne kwiaty do salonuWszystko zależy od wielkości salonu. Myślę, że jednak w każdym da się upchnąć duży, dekoracyjny kwiat stojący na ziemi i będący główną ozdobą salonu. Beniaminki wyglądają pięknie. Jeżeli nie masz ręki do kwiatów postaw ziomka. On nie ma prawie żadnych wymagań.

Na pytanie jakie kwiaty do salonu jest jeszcze jedna idealna odpowiedź. Sezonowe. Nie wyobrażam sobie wiosny bez prymulek i hiacyntów. Lato to czas miniaturowych stokrotek i uroczych malutkich słoneczników ( tak świetni rosną na słonecznym parapecie). Jesień to wrzosy i papryczki. Zimą nie może zabraknąć w salonie gwiazdy betlejemskiej i grudnia. Na pytanie jakie kwiaty do salonu wybrać odpowiedziałabym jeszcze w jeden sposób. Te, które najbardziej lubisz. Jedno jest pewne. Mieszkanie bez kwiatów jest smutne i nudne. Kwiaty są wspaniałym elementem wystroju wnętrz. Ożywiają mieszkanie. Dodają mu uroku i elegancji. Sprawiają, że jest bardziej przytulnie i domowo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *